NÁŠ TÝM

 Miroslava Göblová

Misijní konferenční centrum, CEO

Naše Misijní konferenční centrum Immanuel je připraveno pro vás, vaše aktivity, semináře, dovolenou, zábavu. Je fajn vidět, jak hosté odjíždějí odpočinutí, usměvaví, nechají u nás spěch, se kterým přijedou se starostmi běžného života.  Srdečně vás všechny zvu na návštěvu k nám na dobré kafíčko u kulatého stolu, kde se dobře povídá.

Kateřina Kolářová

Hand of Hope Ministry

Koordinátorka projektu Hand of Hope, který vznikl v roce 2011. V tomto projektu začala jako dobrovolník a k dnešnímu dni zodpovídá za rozvoj tohoto projektu, komunikaci s domovy, plánování celoročních kempů a koordinaci dobrovolníků. V čase, kdy není kemp, tak vypomáhá v provozu Konferenčního centra a snaží se zajistit příjemné zázemí pro hosty.

 

Pam & Roland Berggren

House of Prayer

Pam & Roland jsou manželé, kteří se rozhodli následovat Boží hlas a přestěhovat se do České republiky a založit v Youth for Christ Immanuel Dům modlitby (House of Prayer). Myšlenka k založení Domu modlitby začala již v roce 2014 a nyní v roce 2019 se naplňuje. Pam & Roland budou s pomocí týmů organizovat různá modlitební setkání, semináře a worship sessions.

Naši radní

Hans Bol

Předseda Rady

Dr. John Donaldson

Místopředseda rady

Edward de Kam

Člen rady (Ředitel YFC Emena)

Mervyn McKeown

Člen rady

Christer Dahlberg

Člen rady

Kicki Dahlberg

Členka

Marek Prosner

Člen rady

Petr Cabák

Hospodář (Zástupce MPK Česko)

 

Kontaktujte nás

2 + 9 =