Naše Vize

Toužíme po tom, aby každý mladý člověk v každém národě a v každé sociální skupině měl příležitost udělat vědomé rozhodnutí jít následovat Ježíše Krista a stát se tak součastí Boží rodiny, církve, v místě svého bydliště.

 

Vizí každé organizace Youth for Christ je zasáhnout mladé lidi evangeliem, které mluví o Ježíši Kristu. Naše vize není výjimkou!

Naše služba je vázaná k naší misijní základně, která je uprostřed České republiky na Vysočině. Cílem Youth for Christ Immanuel je sdílení dobré zprávy s lidmi, kteří potřebují slyšet evangelium. Díky velikému požehnání, kterého se nám dostalo skrze Misijní konferenční centrum Immanuel máme možnost rozvíjet různé druhy služeb, které naplní tento náš cíl.

Naše misijní poslání

 

Je spolupracovat s místními sbory a podobnými skupinami na zasáhnutí co nejvíce mladých lidí, kteří

budou oddáni modlitbě a chvále Pánu

se stanou celoživotními učedníky Ježíše Krista

budou s nálehavostí sdílet evangelium.

VĚŘÍME

v aktivní a účelné sdílení evangelia, které mluví o Ježíši Kristu

VĚŘÍME

v podání pomocné ruky potřebným – naše cílová skupina jsou děti z dětských domovů.

VĚŘÍME

v podporu místních církví a ve spolupráci s nimi.

VĚŘÍME

v sílu a moc přímluvné modlitby, kterou chceme provázat celou Českou republiku.

VĚŘÍME

v podporu mladší generace, která se připojí k přímluvným modlitbám a ponese tak svou zemi modlitebně.

YFC Immanuel má svou základnu v Misijním konferenčním centru Immanuel a svou službu realizuje primárně zde, je také jeden ze dvou Youth for Christ organizací v České Republice. Mládež pro Krista Česko (mladezprokrista.cz) je druhá organizace, která má na rozdíl od YFC Immanuel svou službu po celé ČR a není vázána místem, obě tyto organizace spolu spolupracují.